Úklid venkovních prostorů a parkovišť

Zajišťujeme profesionální úklid veškerých venkovních prostor, chodníků a parkovišť. Máme více než dvacetileté zkušenosti v oblasti úklidových služeb a disponujeme schopnými, profesně zkušenými pracovníky, vyškolenými pro manipulaci s úklidovou technikou. V zimě provádíme úklid sněhu z příjezdových cest, chodníků i parkovišť, postaráme se také o špatně dostupné prostory, z kterých hrozí pád sněhu nebo rampouchů, vyčistíme zanesené střechy a okapy.

Úklid parkovišť, dopravních komunikací a venkovních prostor kolem objektu zajišťujeme pravidelně i jednorázově. Provádíme zametání venkovních ploch, likvidaci odhozených odpadků a štěrkového posypu po zimním období, postaráme se o sezónní údržbu zeleně a hrabání spadaného listí. Vždy rádi vyhovíme přáním klienta, proto nás neváhejte kontaktovat se svými specifickými dotazy a požadavky.

Veškeré úklidové služby vykonáváme v kteroukoli denní či noční hodinu za použití vlastních čisticích doplňků a přístrojů, vhodných pro úklid venkovních prostor. Na požádání Vám rádi sestavíme cenovou nabídku úklidových prací přímo na míru Vašemu objektu.