Časté dotazy – FAQ

  • Kolik zaplatím za profesionální úklidové služby?

Záleží na rozsahu Vaší objednávky a typu úklidových služeb – standardní rozdělení naleznete v našem přehledném ceníku. Rádi vyjdeme vstříc jakýmkoli speciálním přáním a požadavkům. Nezávaznou objednávku a rozpočet úklidových služeb jsme schopni zpracovat do několika hodin od poptávky.

  • Jaké stroje, metody a čistící prostředky používáte?

Pro maximální výsledky využíváme nejmodernější technologii pro čištění všech druhů prostor a podlahovin. Provádíme strojové čištěný velkých objektů i důkladné ruční čištění vnitřního vybavení. Disponujeme zkušenými a spolehlivými pracovníky, kteří ovládají suchou i mokrou metodu čištění se stroji Kirby (USA), Columbus (Německo), Elektrolux (Švédsko), Scap (Itálie), Kranzle (Švýcarsko), UNGER (Německo) a čisticími prostředky české i zahraniční výroby podle požadavků klienta.

  • Kolik stojí doprava úklidové firmy do sjednané lokality?

V rámci jednorázových úklidových služeb na území Prahy účtujeme paušální poplatek za dopravu 300 Kč včetně DPH. U pravidelných úklidů kanceláří a komerčních prostor nebo v případě dopravy do jiného regionu v České republice se cena dopravy sjednává individuálně.

  • Uvádíte ceny včetně DPH?

Ano, pro fyzické osoby uvádíme konečné ceny včetně DPH v našem ceníku služeb. U firem a plátců DPH připravujeme nabídku s cenami bez daně.

  • Působíte také mimo Prahu a Středočeský kraj?

Ano, máme mnoho zakázek v různých regionech České republiky.
Kontaktujte nás s Vašimi požadavky a my Vám do několika hodin sestavíme nezávaznou objednávku s rozpočtem všech úklidových služeb.

  • Kdy a za jak dlouho od objednávky mohu s úklidem počítat?

Také v tomto ohledu se snažíme vyjít maximálně vstříc požadavkům a potřebám klienta. Úklid provádíme v denních i nočních hodinách, v pracovní dny i o víkendech, standardně do jednoho týdne od objednávky. Za přednostní úklidové služby (maximálně do 72 hodin) účtujeme 50procentní poplatek z ceny objednávky.