Úklid bytových domů

Svěřte své společné prostory profesionálům. Provádíme pravidelný úklid panelových a činžovních domů v Praze a Středočeském kraji. Staráme se o čistotu uvnitř domu i jeho okolí a snažíme se naplnit konkrétní potřeby obyvatel domu. Díky mnohaletým zkušenostem s úklidem bytových domů Vám pomůžeme sestavit úklidový plán na míru.

Vždy rádi vyhovíme specifickým přáním našich klientů, proto se na nás neváhejte obrátit s jakýmikoli dotazy a požadavky.

Mezi nejčastěji prováděné úklidové služby patří zametení a vytření chodby od nejvyššího patra po sklepy, umytí všech okenních parapetů a zábradlí, vyklepání rohoží a otření poštovních schránek. Několikrát do roka zajišťujeme úklid výtahu, mytí rámů, oken, domovního osvětlení a vchodových dveří. Úklidové služby se vztahují také na blízké okolí bytových domů, ať už se jedná o sběr pohozených odpadků, nebo zametení přístupových chodníků a prostoru kolem domu.

Frekvence všech úklidových služeb záleží na Vašich potřebách a zvyklostech. Kontaktujte nás a my Vám rádi sestavíme cenovou nabídku úklidových prací přímo pro Váš bytový nebo činžovní dům.