Úklid obchodů a obchodních domů

Chcete, aby se u Vás zákazníci cítili příjemně a rádi se vraceli? Spolehněte se na profesionální úklid, který udrží Vaše obchody a obchodní centra ve stoprocentní čistotě. Na trhu působíme přes dvacet let, spolupracujeme s bezúhonnými a profesně zkušenými lidmi, disponujeme výkonnými stroji a osvědčenými mycími doplňky. Nabízíme kompletní úklid obchodních jednotek i celých obchodních domů, nákupních center, hypermarketů a supermarketů.

Každý den, nebo podle potřeb klienta, provedeme úklid všech veřejných i pronajatých prostor. Zajistíme vytření podlah, umytí výloh, vyleštění skleněných ploch a údržbu toalet, včetně doplnění hygienických prostředků. Komplexní úklidové služby v obchodních centrech zahrnují vyčištění výtahů, eskalátorů, omytí zábradlí, laviček, strojové čištění garáží a mnoho dalších úklidových prací na základě konkrétních přání klienta.

Úklid vykonáváme v kteroukoli denní či noční hodinu za použití vlastních strojů, čisticích prostředků a doplňků. Kontaktujte nás a my Vám rádi sestavíme cenovou nabídku úklidových služeb přímo pro Vaše obchodní prostory.