Úklid firem a kanceláří

Čisté firemní prostory jsou Vaší vizitkou. Svěřte úklid kanceláří profesionální úklidové službě a prezentujte se před klienty na té nejvyšší úrovni! Zajišťujeme pravidelný i jednorázový úklid kanceláří a administrativních budov. Ručíme za pracovitost a spolehlivost svých zaměstnanců, provádíme pravidelné kontroly kvality úklidu a flexibilně reagujeme na přání klientů.

Na základě našich dlouholetých zkušeností s úklidem firem Vám rádi pomůžeme sestavit úklidový plán přímo na míru. Podle Vašich potřeb provádíme úklid v kteroukoli denní či noční hodinu. Úklid firem a kanceláří zahrnuje vysávání a čištění koberců, vytírání podlah, vynášení košů a tříděného odpadu, stírání prachu, leštění skleněných ploch, zalévání květin, mytí radiátorů, mytí oken, čištění sociálních zařízení, včetně doplnění hygienických potřeb, kompletní úklid kuchyňky a mnoho dalších úklidových služeb podle specifických požadavků klienta.

Frekvence všech úklidových služeb záleží na Vašich potřebách a zvyklostech. Kontaktujte nás a my Vám rádi sestavíme cenovou nabídku úklidových prací přímo pro Vaše firemní prostory.